Перейти до контенту

Політика конфіденційності

1. Введення та загальні умови

Казино Гоу Ікс Бет прагне захищати та поважати вашу конфіденційність, а також зберігати впевненість та довіру наших клієнтів.

Дане сповіщення про конфіденційність пояснює, як і чому збирається ваша особиста інформація при використанні нашого веб-сайту odegda.kiev.ua та всіх його різновидів, включаючи наші мобільні програми, та як вона зберігається в безпеці.

2. Як ви можете зв’язатися з нами?

Ви можете зв’язатися з нами різними способами.

Для загальних питань не соромтеся звертатися до нашої служби підтримки клієнтів за телефоном, електронною поштою або чатом – див. сторінку Прес-центр.

Якщо у вас є конкретні питання щодо вашої особистої інформації або того, як ми її використовуємо, будь ласка, зв’яжіться з нашим співробітником із захисту даних.

3. Які типи особистої інформації ми збираємо?

Інформація, яку ви надаєте нам

При реєстрації:

 • Ваші особисті дані, такі як ім’я, адреса електронної пошти, поштова адреса, номер телефону або мобільного телефону, стать та дата народження;
 • Документи, що засвідчують особу та підтверджують адресу (для проведення комплексної перевірки);
 • Банківські та фінансові дані (для встановлення джерела коштів у разі проведення транзакції).

З використанням вами Послуг Гоу Ікс Бет:

 • Інформація про те, як ви взаємодієте з нашими продуктами;
 • Інформація про вашу поведінку під час перегляду веб-сайту, мобільних додатків та іншого контенту в Інтернеті – докладнішу інформацію див. у нашій Політиці використання файлів Cookies;
 • Інформація про будь-які пристрої, які ви використовували для доступу до наших Послуг (наприклад, модель, операційна система, IP-адреса, тип браузера, ідентифікатор мобільного пристрою); цілях; для покращення якості

Інші джерела персональних даних

 • Коли ми надаємо персоналізовані послуги, ми можемо використовувати дані третіх осіб про вас, наприклад, ваші стрічки Twitter або Facebook (для швидкої реєстрації), щоб краще дізнатися про вас та забезпечити більш ефективну персоналізацію.
 • Дані, отримані від наших ділових партнерів та інших організацій, таких як спеціалізовані компанії, що надають послуги перевірки, кредитні довідкові агентства та агентства з запобігання шахрайству.
 • Загальні джерела, наприклад пошук поштового індексу.
  Інформація про треті сторони

Якщо ви надаєте нам особисту інформацію про когось іншого (наприклад, у рамках програми “Порекомендуй друга”), ви не повинні робити це без його дозволу. Якщо ви надаєте інформацію про когось іншого або хтось інший розкриває інформацію про вас, вона може бути додана до будь-якої особистої інформації, яка вже зберігається у нас, і використовуватиметься способами, описаними в цьому сповіщенні про конфіденційність.

Цей список типів персональних даних, що збираються Гоу Ікс Бет, не є вичерпним, і у вас може бути запитана додаткова інформація, коли Гоу Ікс Бет вважатиме це справедливим та необхідним.